KONST / Litografier / Färglitografi 13431072
nr 1343 1072
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Färglitografi, Hagalund. Signerad, numrerad 155/360, daterad 1986. Motivet: 35x46 cm
Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:46:32
12/8 17:32:25
100 kr
23/8 15:19:49
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Bruno Karlsson
Läs mer om Bruno Karlsson